Naše vybavení

Bez pořádného vybavení se pořádná práce dělá velice obtížně (navíc by nás to nebavilo), a proto do této oblasti již od začátku investujeme nemalé finanční prostředky. Na základě našich předchozích zkušeností a po pečlivém výběru používáme výrobky od značek jako je Raimondi, Sigma, Eibenstock, DeWalt, Flex....

Program Cad Decor pro tvorbu vizualizací

V místě realizace máme k dispozici svoje vlastní studio pro tvorbu grafických návrhů interiérů, na kterém jsme schopni zákazníkovi udělat kompletní studio návrh (pokud ho ještě nemá). Na něm lze pak ukázat a případně i prodiskutovat možnosti pokládky.

Měřící technika

Obkladačské práce jsou velmi náročné na přesnost, a proto používáme jeden z nejlepších křížových laserů na trhu -  3 x 360° DeWalt, sadu přesných vodováh Wefista a Solo a celou řadu dalších různých měřidel, kopírovacích šablon a speciálních přípravků.  

Úprava obkladů

Mezi nejčastější operace pro úpravu obkladů patří řezání na příslušný rozměr. Pro řezy, které nebudou viditelné používáme klasické obkladačské řezačky Sigma. Pro pohledové přesné řezy a kamenické rohy používáme bezprašnou portálovou vodní pilu Raimondi.

Otvory do obkladů děláme s pomocí bezprašných vrtacích souprav Eibenstock s integrovaným vodním chlazením.

Speciální přípravky

Pro usnadnění a zkvalitnění naší práce si vyrábíme různé pomocníky, případně si upravujeme zakoupené nářadí tak, aby fungovalo dle našich představ.

Ostatní

A samozřejmostí je veškeré nářadí pro provádění potřebných zednických a ostatních prací.

V případě potřeby můžeme využít i naše další pomocníky z oboru truhlářského (pily, frézka, brusky...) a zámečnického (svářečky (MMA, MIG-MAG), frézka na kov ...).


POZN: Obkladačské kleště na vyštipování obkladů byste v naší výbavě hledali marně.