O nás

Našim cílem je odvádět kvalitní a precisní práci, na kterou bychom mohli být hrdí a mohli na ni bez obav poskytnout záruku.

Před založením Alvipeku jsme prošli několika různými zaměstnáními. Naše pracovní filosofie je když už něco děláš, tak to dělej pořádně. Vzhledem k tomu, že naši dosavadní zaměstnavatelé tuto filosofii obvykle nesdíleli, rozhodli jsme se začít dělat věci po svém a založili Alvipek. Jako předmět podnikání jsme si po pečlivé úvaze vybrali finalizaci interiérů se specializací na obklady. Věříme, že naše znalosti a zkušenosti v oblasti chemie a materiálového inženýrství nám umožní pochopit do hloubky vlastnosti používaných materiálů a podstatu používaných postupů. Jako kutilové s velmi širokým záběrem jsme zase schopni řešit různá zadání nejenom z pohledu stavebního. A konečně jako modeláři víme, že rozdíl mezi dobře a výborně odvedenou prací je v provedení různých detailů a právě na ty se chceme při našich realizacích zaměřit.

Záhy po založení firmy jsme pořídili i grafický program Cad Decor pro tvorbu 3D návrhů (vizualizací) koupelen. Díky němu jsme schopni našim zákazníkům udělat i kompletní grafický návrh před vlastní realizací. Při tvorbě grafického návrhu narozdíl od běžných koupelnových studií vycházíme z našich praktických zkušeností a z našich realizačních možností.

Rádi bychom v oblasti koupelen nabídli našim zákazníkům ucelené řešení, a proto jsme rozšířili naši nabídku i o sprchové kouty a zrcadla na míru a moderní dekorativní betonové stěrky.