Krabičky,  boxy a organizéry

Nabízíme kusovou a malosériovou výrobu funkčních plastových krabiček, boxů a organizérů pomocí 3D tisku přesně podle požadavků zákazníka. Zvolit lze nejenom jednotlivé rozměry, tvar a barvu, ale na výběr jsou i různé druhy pantů a fixace. Dále je i možnost doplnit na víko a spodní stranu dna vlastní grafiku nebo přidat do vnitřního prostoru různé vestavby. Pokud Vám v naší typizované nabídce něco chybí, ozvěte se nám - realizovat Vaši představu je pro nás výzva, které se rádi chopíme. 

Pro inspiraci můžete navštívit galerii našich krabiček, boxů a organizérů.            


Na kolik to vyjde?

Cena se odvíjí od velikosti, konfigurace a počtu kusů v sérii. 

Příklad 1: Krabička o rozměrech 70 x 63 x 37 mm v základní konfiguraci (pant piano a zobáček) - cena s DPH 300 Kč (minimální cena pro krabičky do velikosti 70 x 70 x 40 mm). 

Příklad 2: Funkční box o rozměrech 180 x 120 x 80 mm v konfiguraci 2x pant venkovní zesílený, 2x přezka venkovní s žebrováním a barevným plastickým logem na víku - cena s DPH 833 Kč.  

Dáváte množstevní slevy?

Ano, na každou další krabičku nebo box v sérii je sleva 100 Kč. Slevy při větších objednávkách řešíme individuálně. 

Jak poptat?

Po vyplnění konfigurátoru Vám zašleme cenovou kalkulaci. Pokud ji odsouhlasíte, obdržíte od nás grafický náhled Vaší krabičky/boxu a fakturu. Po připsání platby na náš účet Vaši objednávku dokončíme.    

Jaký je termín dodání?

Od obdržení platby zpravidla expedujeme zboží do týdne. 

Z jakého materiálu tisknete?

Standartně tiskneme krabičky a boxy z materiálu PLA. Tento materiál splňuje s velkou rezervou obvyklé požadavky a potřeby našich zákazníků. Ve speciálních případech (vysoké teploty, venkovní umístění, vysoká vlhkost atd...) nám dejte vědět a my Vám vybereme vhodnou alternativu (např. PETG, případně ASA). 

Jaká je mechanická odolnost?

Obvyklá tloušťka stěny u našich krabiček a boxů je 2 mm. Tato hodnota je dle našich zkušeností pro většinu našich zákazníků dostatečná. U větších boxů zvyšujeme tloušťku na 3 mm a doporučujeme přidat žebrování. V případě přání zákazníka umíme udělat tloušťku i větší.    


Možnosti konfigurace

Panty

typ piano

venkovní 

Jednoduché, prostorově nenáročné, ale přitom velice spolehlivé řešení. Ideální pro menší půlené krabičky.  

Klasické univerzální řešení. V případě větších krabiček a boxů je vhodné použít panty dva. 

venkovní zesílený 

Robustnější varianta venkovního pantu určená pro velké a často používané boxy. Obvykle se osazuje v páru.


Fixace

 zobáček

magnetický zámek

Jednoduchý prostorově nenáročný způsob uzavření, vhodný pro menší krabičky. 

Originální, elegantní a velmi spolehlivé skryté řešení. Zasahuje do vnitřního prostoru. Přidáním dalšího páru lze nahradit pant.   

 integrovaná přezka

venkovní přezka

Integrovaná přezka je vhodnější pro středně velké a větší krabičky nebo boxy. Zasahuje a zmenšuje vnitřní prostor. 

Vyznačuje se velkou odolností a spolehlivostí. Je proto vhodná pro větší a často používané boxy. 


Ostatní

žebrování

vestavby

Box doplněný o žebrování. Tato úprava je nejenom designová, ale má zároveň i ochrannou funkci a vyztužuje stěny. Je tedy velmi vhodná pro větší a často používané boxy.

Krabičky a boxy lze doplňovat dle požadavků zákazníka o různé konkrétní vestavby a organizéry. Tato činnost je řešena individuálně a kalkulována dle náročnosti podle aktuálního ceníku.   


Konfigurátor

POZN: pokud zadáváte vnitřní rozměry, napište nám to do zprávy.

POZN: V případě volby zkosení nebo zaoblení vzniká při 3D tisku v daných vrstvách malý šev (umísťujeme ho dozadu k pantům).

Barva

Nabídka skladových barevných odstínů zde. Pro běžné použití vybírejte z materiálů na bázi PLA. Pokud si nejste jisti, napište nám do zprávy v jakých podmínkách budete výrobek používat a my Vám s výběrem materiálu poradíme. 

Pokyny pro tvorbu grafiky na víko a dno

Vaše grafické návrhy nám posílejte ve vektorové grafice (např. SVG). Za překreslení bitmapové grafiky (JPG, PNG, BMP...) si účtujeme příplatek dle pracnosti (viz ceník).     

Pro texty a grafiku jsou optimální jednoduché křivky o tloušťce čáry od cca. 1 mm (silnější vypadají lépe). 

Grafiku je možné zvýraznit reliéfem. Do základní plochy lze dělat na požadovaných místech libovolné výřezy. Šířka výřezu je možná od 0.2 mm (při barevném tisku není příliš patrný) až do cca. 5 mm (při větších výřezech začíná být patrná hrubá struktura, která vzniká při tzv. mostování). Hloubka výřezu od 0.4 mm.       

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami